Dne 25.2.2011 se konal náš první školní ples. Všichni jsme se na toto datum horlivě těšili a připravovali vše nezbytné. Týden před plesem se nám taneční kroky už nepletly, šaty byly většinou připravené a nažehlené a boty se leskly čistotou. Když nadešel ten den s velkým ,,D“ (jak pro nás tak pro účastnící se učitele), ještě jsme na poslední chvíli zkoušeli a zapojovali aparaturu. Kolem půl šesté se začali do prostor školy trousit nedočkaví tanečníci a krásné tanečnice, všichni plni napětí, jak to všechno dopadne? Začali jsme zvesela.

httpv://www.youtube.com/watch?v=tIo_ZS1O7jM

Naši moderátoři (Petra A. s Erikem P.) vyhlásili polonézu. Potom samozřejmě nějakou tu cha-chu, polku, valčík.. Přestávka byla na místě. Po přestávce následovala hra ,,Židličkovaná“. Ta nás natolik zaujala že se musela ještě jednou zopakovat. Po obojetné volence a dalších společenských tancích byly ještě dvě soutěže, a to tanec s balonky mezi čely (nosy,atp.) a podlézání koštěte. Společenské tance vystřídala bláznivá diskotéka, kde se bavil už úplně každý. Po skončení jsme ještě společně uklidili jídelnu a šli vstřebávat zážitky domů.

Náš první ples se z pohledu žáků moc povedl, všechny to sblížilo a ukázalo i společenskou stránku. Učitelé si taky moc nestěžovali, a tak usuzuji, že se alespoň minimálně bavili také. Hlavní dík za uspořádání plesu a všeho okolo patří p.uč. Koudelkové a Kejkrtové, Petře a Erikovi, ale také panu řediteli za podporu a svolení uspořádat tuto akci. DĚKUJEME. Fotky z plesu zde.

Autor příspěvku: Lenka 9.A