Důležité sdělení

Setkání budoucích prvňáčků a dětí přípravné třídy proběhne 23.5. od 16:00. 

První třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků a dětí do přípravné třídy se koná 13.6. od 16:00 hod. 

více informací
Zpět

Projekt "Vodík na ZŠ"

Zpět na seznam článků

Naše škola je součástí projektu "Vodík na ZŠ". V projektu je 10 vybraných žáků školy, kteří společně vytvoří vodíkové autíčko. Žáci se v rámci seznámení s vodíkovým autíčkem zúčastnili workshopu na 10. ZŠ. Tam je čekala přednáška o palivech pro 21. století, hlavně o zmiňovaném vodíku, poté je čekala ukázka vozů na vodík. A po seznámení s vodíkem si náš tým postavil podvozek auta, které bude jezdit na vodík. Teď už nás jen čeká udělat kompletní vodíkové autíčko, abychom ho později mohli představit v celé své kráse. 


GalerieKomunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.