Důležité sdělení

Všechny potřebné informace k zápisu dětí do 1. ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2024/2025 naleznete na tomto odkazu včetně odkazu na registraci k zápisu: https://www.1zsmost.cz/skola/zapis-do-prvni-tridy-ve-skolnim-roce-2024-2025 

https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/1zsmost/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=4881

více informací
Zpět

Projekt "Vodík na ZŠ"

Zpět na seznam článků

Naše škola je součástí projektu "Vodík na ZŠ". V projektu je 10 vybraných žáků školy, kteří společně vytvoří vodíkové autíčko. Žáci se v rámci seznámení s vodíkovým autíčkem zúčastnili workshopu na 10. ZŠ. Tam je čekala přednáška o palivech pro 21. století, hlavně o zmiňovaném vodíku, poté je čekala ukázka vozů na vodík. A po seznámení s vodíkem si náš tým postavil podvozek auta, které bude jezdit na vodík. Teď už nás jen čeká udělat kompletní vodíkové autíčko, abychom ho později mohli představit v celé své kráse. 


GalerieKomunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.