V neděli 26. 3. 2017 pořádal Atletický klub Most již 40. ročník Lesního běhu na Resslu. Tohoto běhu se zúčastnili někteří žáci z kroužku Sportovní hry. Povzbudit je přišli kromě rodičů i jejich mladší sourozenci a také si zazávodili. Běhu se zúčastnili i „zkušení“ atleti, též žáci naší školy. V kategorii elévů si pro 1. místo doběhl Honzík Zlata (1. A), pro 4. místo Ela Jarošová (3. C) a pro 5. místo Kubík Zlata (3. C). V kategorii hoši přípravka si pro 3. místo doběhl Tomáš Janeček (4. B). Jeho sestra Adélka (2. A) doběhla za velké podpory své maminky do cíle v kategorii elévů. Atletka Petra Svobodová (5. B) zvítězila ve své kategorii. Dále také běžel atlet Lukáš Křesák (5. A). Na malé závodníky čekaly v cíli medaile a sladké odměny. Poděkování patří všem malým sportovcům a také jejich rodičům.