Důležité sdělení

Všechny potřebné informace k zápisu dětí do 1. ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2024/2025 naleznete na tomto odkazu včetně odkazu na registraci k zápisu: https://www.1zsmost.cz/skola/zapis-do-prvni-tridy-ve-skolnim-roce-2024-2025 

https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/1zsmost/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=4881

více informací
Zpět

1.A

Vítáme vás na naší stránce třídy 1.A,  kde budete informováni o tom, jak nás to ve škole baví, co se učíme a co všechno společně prožíváme.

Třídní učitelka: Mgr. Milena Holá
E - mail:
milena.hola@1zsmost.cz


Poprvé výuka v učebně v přírodě

Aktuality 1.A,

Proč se neučit venku, když je tak krásný den? Všem dětem se hodina výtvarné výchovy ve venkovním altánku moc líbila.

Ukliďme Česko

Aktuality 1.A,

I naše třída se zapojila do této známé akce. Pověděli jsme si o důležitosti ochrany naší planety. Poslední hodinu jsme vybaveni pracovními rukavicemi a sběrným pytlem vyrazili do parku pod školu. Sesbírali jsme mnoho drobného odpadu.

Velikonoce v Krušnohoří

Aktuality 1.A,

Moc se těšíme na Velikonoce, a tak jsme se šli podívat do muzea na výstavu o historii těchto svátků u nás. Stihli jsme si vyrobit i krásná dřevěná kuřátka, papírové ptáčky a semínkovou kouli. Přejeme všeme veselé Velikonoce. 

Vysvědčení v Rozmáňu

Aktuality 1.A,

Dnes byl pro všechny prvňáčky velký den. Dostávali své první pololetní vysvědčení a to skutečně slavnostně. Vypravili jsme se do Divadla Rozmanitostí na představení Mach a Šebestová. Po skončení představení se ujali rozdávání vysvědčení samotní hlavní hrdinové a to Mach a Šebestová. Děti byly velmi nadšené nejen z představení, ale také z krásného vysvědčení, kde našly samé jedničky. Všem patří velká pochvala, protože udělaly od září obrovské pokroky ve čtení, psaní i počítání. Jen tak dál!

Více novinek třídy

Komunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.