Důležité sdělení

Všechny potřebné informace k zápisu dětí do 1. ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2024/2025 naleznete na tomto odkazu včetně odkazu na registraci k zápisu: https://www.1zsmost.cz/skola/zapis-do-prvni-tridy-ve-skolnim-roce-2024-2025 

https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/1zsmost/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=4881

více informací
Zpět

1.C

Vítáme vás na naší stránce třídy 1.C,  kde budete informováni o tom, jak nás to ve škole baví, co se učíme a co všechno společně prožíváme.

Třídní učitelka: Mgr. Helena Roháčová
E - mail:
helena.rohacova@1zsmost.cz


Den vody v 1.C

Aktuality 1.C,

Oslavy Dne vody nás inspirovaly k tomu, abychom se dozvěděli něco více o "putování" vody v přírodě. Proto jsme si při výtvarné výchově pustili video, podle kterého jsme následně z papíru vytvořili velký obrázek koloběhu vody. 

Staré pověsti české v Divadle rozmanitostí

Aktuality 1.C,

14. 3. jsme si dovolili na chvíli oddychnout od učení prostřednictvím kulturního dopoledne, a to opět v Divadle rozmanitostí. Tentokrát jsme vyrazili na Staré pověsti české a pořádně jsme se u toho nasmáli. Představení se nám moc líbilo!

Volání Velikonoc na Lesné 1.C, 5.A

Aktuality 1.C,

Dne 28. 2. si třídy 1.C  a 5.A vyjely na Lesnou, kde je čekalo první velikonoční veselí. Nejprve děti vyrazily na pochod s řehtačkami, kde podle lidových tradic  odháněly z místa zlé síly. K Velikonocům samozřejmě patří osení, které si nasypaly do předem vyfouknutých vajíček. Po dopoledni jim vyhládlo, proto si nakonec nacpaly bříška v restauraci a spokojeně odjely domů. Děkujeme paní Hrzánové ze vzdělávacího centra na Lesné!

Rozdávání vysvědčení v Divadle rozmanitostí

Aktuality 1.C,

Děti se dočkaly prvního vysvědčení se samými jedničkami! Po krásném a zábavném představení jim je rozdala sama slavná pohádková dvojice Mach a Šebestová.

Více novinek třídy

Komunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.