Důležité sdělení

Setkání budoucích prvňáčků a dětí přípravné třídy proběhne 23.5. od 16:00. 

První třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků a dětí do přípravné třídy se koná 13.6. od 16:00 hod. 

více informací
Zpět

1.C

Vítáme vás na naší stránce třídy 1.C,  kde budete informováni o tom, jak nás to ve škole baví, co se učíme a co všechno společně prožíváme.

Třídní učitelka: Mgr. Hana Wicklová
E - mail:
hana.wicklova@1zsmost.cz


Čistota půl zdraví

Aktuality 1.C,

Rčení  "čistota půl zdraví"je pravdivé. Možná dnes platí, daleko více než kdy jindy, že čistota je velice důležitá. Navíc 5. květen je Světovým dnem hygieny rukou, a proto jsme se zúčastnili přednášky o správném mytí rukou. Teď už si na nás bacily nepřijdou.

Den čarodějnic

Aktuality 1.C,

V pátek 28. dubna se s předstihem ve třídě sešli čarodějové a čarodějnice. Následoval slavnostní slet před školou, průvod částí města, plnění kouzelnických disciplin, počasí přálo, nepršelo. Velmi vydařený den.

Ochutnávka ovoce a zeleniny

Aktuality 1.C,

V rámci projektu Ovoce  a zelenina do škol proběhla v ve třídě ochutnávka dodaného ovoce a zeleniny. Ochutnávali jsem ředkvičky, kedlubny, salátovou okurku, mrkev, kiwi, žlutý meloun, ananas, mango, avokádo, hrozny a mochnu. Jako nejoblíbenější zeleninu  jsme vybrali salátovou okurku a z ovoce nám nejvíce chutnal žlutý meloun a kiwi.

Den Země a hudební workshop Timbalooloo

Aktuality 1.C,

V pátek 21. dubna se nám sešly dvě akce, Den Země a koncert. Hned ráno jsme vyrazili na procházku po našem městě a pozorně jsme si všímali prostředí, ve kterém žijeme. Hledali jsme jeho klady i zápory. Cílem vycházky byla tělocvična v Albrechtické ulici, kde se konal hudebně vzdělávací projekt založený na unikátní metodě Timbalooloo izraelskoamerického jazzmana a držitele ceny Grammy Orana Otkina. Česko je první zemí mimo USA, v níž se tento program světového formátu realizuje. Hudba, rytmus, př…

Více novinek třídy

Komunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.