Zpět

6.B

Vítáme vás na naší stránce třídy 6.B,  kde budete informováni o tom, jak nás to ve škole baví, co se učíme a co všechno společně prožíváme.

Třídní učitelka: Mgr. Lenka Hübnerová Jágrová
E - mail:
lenka.hubnerova@1zsmost.cz


Výlet na Krakovec

Aktuality 6.B,

Ve středu 29. 5. 2024 jsme si udělali výlet na zříceninu hradu Krakovec. Milý pan průvodce nám poutavým způsobem přiblížil historii tohoto hradu a samozřejmě neopomenul prozradit skutečnosti ohledně natáčení oblíbeného filmu pro děti "Ať žijí duchové!". Děti poté hrad důkladně prozkoumaly a jistě tajně doufaly, že zahlédnou půvabnou Leontýnku z Brtníku, jejího tatínka nebo skřítky. Pan průvodce nám půjčil křídy a my jsme se mohli podepsat na zeď v "hladomorně". 

Čechův mlýn

Aktuality 6.B,

Během pobytu v ŠvP Šlovice jsme v pondělí 27. 5. 2024 navštívili elektroskanzen Čechův mlý.  Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o historii této technické památky a o tom, jakým způsobem tento mlýn vyráběl elektřinu  pro nejbližší okolí.

ŠvP Šlovice

Aktuality 6.B,

V týdnu od 24. 5. do 31. 5. 2024 jsme si společně užili pobyt  v nádherné krajině u Berounky v ŠvP Šlovice. Zažili jsme spoustu zábavy, sportovních utkání a společných her.

Zoopark Chomutov

Aktuality 6.B,

V pondělí 6. 5. 2024 jsme společně navštívili zvířátka v Zooparku v Chomutově. Tento výlet byl spojený s výukovým programem a přednáškou na téma "Etologie zvířat". Děti si to velmi užily a dozvěděly se spoustu zajímavých informací o chování zvířat.

Více novinek třídy

Komunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.