Důležité sdělení

Více informací zde: 
https://www.1zsmost.cz/skola/do-prvni-tridy-ve-skolnim-roce-2024-2025 

více informací
Zpět

Aktuality 9.B

DRAČÍ LODĚ - BRONZOVÁ MEDAILE

Aktuality 9.B, Pondělí, 10.06.2024

V pátek 7.6.2024 začal na mostecké Matyldě tradiční program DRAČÍCH LODÍ - školních posádek. Do školních závodů se přihlásilo 33 posádek. Naše posádka získala krásné třetí místo - GRATULUJEME!!!

DEVÍTKY V ŠVP

Aktuality 9.B, Pondělí, 10.06.2024

Žáci devátých ročníků prožili poslední ŠvP na základní škole. Prokázali své organizační schopnosti při realizaci sportovního dne. Svou spoluprací a tvorbou pozitivní atmosféry přispěli k příjemně strávenému týdnu ve Šlovicích.

STONES MOST

Aktuality 9.B, Středa, 15.05.2024

Žáci 9. ročníků navštívili STONES v Mostě. Workshop je zaměřený na poznávání hornin. Nese se v duchu plnění úkolů, např. rozpoznání 9 vzorků hornin nebo minerálů, seznámení se s Mohsovou stupnicí tvrdosti a dalšími fyzikálními vlastnostmi, popř. metodami, které napomohou správnému určení minerálu.…

ZA PĚT MINUT DVANÁCT

Aktuality 9.B, Čtvrtek, 25.04.2024

Žáci devátých ročníku se dnes zúčastnili výukového programu v ZOOPARKU Chomutov. Program se věnuje tematice ohrožených druhů zvířat a jejich ochraně a na ni navázané problematice pytláctví, ilegálního obchodu, ztráty přirozeného prostředí a celkového vlivu lidské společnosti na planetu. 

DEN ZEMĚ

Aktuality 9.B, Pondělí, 22.04.2024

Den Země 2024, svátek naší planety, který přináší spoustu zajímavých akcí.Nám přinesl úžasný sokolnický program s dravci a sovami. Ve škole pak zajímavá, naučná stanoviště, pod vedením žáků devátých ročníků. 

Netradiční sportovní hry na naší škole - KIN - BALL, RINGO, BUMBÁC - BALL, GOALBALL

Aktuality 9.B, Pátek, 19.04.2024

Nedílnou součástí hodin tělesné výchovy a sportovních aktivit, jsou zábavné netradiční sporty. Motivují děti k fyzické aktivitě. Pomáhají rozvíjet mnoho dalších schopností, dovedností, chování fair-play i fungování v kolektivu.

Proč akce - Ukliďme Česko?

Aktuality 9.B, Úterý, 02.04.2024

Protože vám stejně jako nám záleží na tom, jak vypadá naše okolí. A nevíme jistě, jestli ten, kdo odpad odhodil, má v plánu jej po sobě později uklidit. Vlastně víme - nemá, a proto je to na nás. Již tradičně se žáci 9.B zapojili do celorepublikové dobrovolnické úklidové akce.

DEN ZDRAVÍ

Aktuality 9.B, Středa, 06.12.2023

Dne 6.12.23 žáci 9.B navštívili akci Den zdraví, kterou připravili studenti a pedagogové Střední zdravotnické školy v Mostě. Žáci pracovali v různých učebnách. Všechny přednášky byly perfektně připravené a žákům se líbily.

Mikulášská nadílka

Aktuality 9.B, Středa, 06.12.2023

Mikulášská nadílka s andělem a čerty je již každoroční tradicí v naší škole. Mikuláš se svou družinou obešel všechny třídy. Děti byly opravdu krásně připraveny, zpívaly písně nebo recitovaly básničky. Odměnou jim byl sladký, medový perník. Nadílku si užili nejen mladší žáci, ale i žáci devátého ročn…

REVOLUTION TRAIN - PROTIDROGOVÝ VLAK

Aktuality 9.B, Čtvrtek, 02.11.2023

Třída 9.B navštívila v pondělí 30.10.23 - REVOLUTION TRAIN. Tato vlaková souprava je 300tunovým a 165 metrů dlouhým kolosem, jež vzbuzuje zájem široké veřejnosti a otevírá nové možnosti spolupráce v oblasti prevence. Prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů efektivně působí na žáka, na jeho po…

ÚKLIDOVÁ AKCE

Aktuality 9.B, Pátek, 22.09.2023

Žáci 9.B se již tradičně zapojili do celorepublikové dobrovolnické úklidové akce - Ukliďme Česko. Ve škole předcházelo úklidu poučení o bezpečnosti při této činnosti a poučení o významu ekologického zacházení s přírodou a nutnosti odpad třídit.

ZÁVODY DRAČÍCH LODÍ O CENU PRIMÁTORA MĚSTA MOSTU

Aktuality 9.B, Pátek, 22.09.2023

Třída 9.B se 13.9.2023 zúčastnila závodu - Dračích lodí. Na tréninku se žáci seznámili s lodí a postupně si osvojili všechny fáze správného záběru.  Akce se vydařila a pomohla vytvořit prostor pro krásné společné zážitky.

Přejít na stránku: 1


Komunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.