Měli jsme se sejít v devět hodin u bowlingové dráhy na Benediktu. Už od pohledu byla na veletrhu veliká konkurence. Všichni měli slušivé elegantní kostýmky a stánky zdobily barevné plakáty s upoutávkami na prodej ovocných nápojů, čajů, bonbónů, knih a spousty dalších výrobků. Bylo vyhlášeno hned několik soutěží, například o nejhezčí vizitku, katalog nebo vstřícnost k zákazníkům.

Jako první přišli na řadu prezentace. Někteří přednášeli s textem výhody jejich firem a někteří si dokonce připravili i hudbu. Na začátku jsme všichni byli nervózní, ale prezentace byly krásné a hlavně poutavé. Poté přišla ta nejtěžší část – obsluhovat zákazníky. Mezi nimi chodili i porotci a ptali se nás na různé otázky. Od toho, kolika penězi jsme přispěli na vznik firmy až po otázky týkající se spolupráce s ostatními. Při této soutěži jsme byli nejvíce nervózní, ale naše čajovna Tea Jang z této disciplíny vyhrála pohár. Dokonce i naše tetovací studium Angels vyhrálo třetí místo v kategorii leták. Já si myslím, že jsme byli něčím jedineční, protože tetovací studium malovalo fixami zákazníkům na ruce a čajovna vařila všem speciální čaje z východu.

Pro všechny to bylo veliké poučení a dali jsme si na tom hodně práce. Myslím, že obě firmy si to tu i užily. Fotografie zde.

Lada Bánoková, 8.A