Důležité sdělení

Více informací zde: 
https://www.1zsmost.cz/skola/do-prvni-tridy-ve-skolnim-roce-2024-2025 

více informací
Zpět

Světový den vody

Zpět na seznam článků

Ve dne 22. března se každoročně slaví Světový den vody. A my jsme tento den nemohli také opomenout. S žáky jsme si připomněli důležitost vody pro naše každodenní životy a pro zachování života na naší planetě. Je to také příležitost k zvýšení povědomí o vodních zdrojích, jejich udržitelnosti a ochraně před znečištěním.Tématem letošního Světového dne vody je "Voda pro mír". GalerieKomunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.