Důležité sdělení

Všechny potřebné informace k zápisu dětí do 1. ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2024/2025 naleznete na tomto odkazu včetně odkazu na registraci k zápisu: https://www.1zsmost.cz/skola/zapis-do-prvni-tridy-ve-skolnim-roce-2024-2025 

https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/1zsmost/KWE015_Prihlaska.aspx?ID=4881

více informací
Zpět

9.B

Vítáme vás na naší stránce třídy 9.B,  kde budete informováni o tom, jak nás to ve škole baví, co se učíme a co všechno společně prožíváme.

Třídní učitelka: Mgr. Olga Reiszová
E - mail:
olga.reiszova@1zsmost.cz


Proč akce - Ukliďme Česko?

Aktuality 9.B,

Protože vám stejně jako nám záleží na tom, jak vypadá naše okolí. A nevíme jistě, jestli ten, kdo odpad odhodil, má v plánu jej po sobě později uklidit. Vlastně víme - nemá, a proto je to na nás. Již tradičně se žáci 9.B zapojili do celorepublikové dobrovolnické úklidové akce.

DEN ZDRAVÍ

Aktuality 9.B,

Dne 6.12.23 žáci 9.B navštívili akci Den zdraví, kterou připravili studenti a pedagogové Střední zdravotnické školy v Mostě. Žáci pracovali v různých učebnách. Všechny přednášky byly perfektně připravené a žákům se líbily.

Mikulášská nadílka

Aktuality 9.B,

Mikulášská nadílka s andělem a čerty je již každoroční tradicí v naší škole. Mikuláš se svou družinou obešel všechny třídy. Děti byly opravdu krásně připraveny, zpívaly písně nebo recitovaly básničky. Odměnou jim byl sladký, medový perník. Nadílku si užili nejen mladší žáci, ale i žáci devátého ročníku.

REVOLUTION TRAIN - PROTIDROGOVÝ VLAK

Aktuality 9.B,

Třída 9.B navštívila v pondělí 30.10.23 - REVOLUTION TRAIN. Tato vlaková souprava je 300tunovým a 165 metrů dlouhým kolosem, jež vzbuzuje zájem široké veřejnosti a otevírá nové možnosti spolupráce v oblasti prevence. Prostřednictvím zapojení všech lidských smyslů efektivně působí na žáka, na jeho pohled na legální i nelegální drogy, závislosti a inspiruje k pozitivním životním volbám. 

Více novinek třídy

Komunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.