Zpět

2.A

Vítáme vás na naší stránce třídy 2.A,  kde budete informováni o tom, jak nás to ve škole baví, co se učíme a co všechno společně prožíváme.

Třídní učitelka: Mgr. Alena Schwarzová
E - mail:
alena.schwarzova@1zsmost.cz


Ztracený šperk

Aktuality 2.A,

V Muzeu v Mostě jsme obdivovali unikátní šperky baronky Ulriky Sophie von Levetzow, které patří k nejvzácnějším klenotnickým dílům v ČR. Do školy jsme se vrátili s vlastnoručně vyrobenými náhrdelníky z těstovin, které se nám povedly.

Den Země

Aktuality 2.A,

Dnes jsme podpořili ochranu životního prostředí akcí Den Země. Ve třídě jsme si procvičili logické uvažování a po svačině vyrazili do lesa.  Našli jsme připravenou stezku a snadno splnili zadané úkoly. Dopoledne se nám vydařilo.

Světový den vody

Aktuality 2.A,

Světový den vody je významný den, který jsme oslavili 22. března. V rámci naší třídy jsme se touto tématikou zabývali a zkusili si několik aktivit. Využili jsme filmové ukázky, myšlenkovou mapu a na závěr vyseli semínka rajčat do květináčů. Snažili jsme se zaměřit na vodu a její význam a to se nám povedlo.

Zima v zoo

Aktuality 2.A,

Dnes jsme se vypravili do areálu zooparku v Chomutově, abychom se názorně seznámili se zimním ročním obdobím a změnami, které přicházejí. Od opadavých stromů přes zimní spánek savců, hibernaci obojživelníků a plazů až k dokrmování zpěvného ptactva. Program se povedl a akce se nám líbila.

Více novinek třídy

Komunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.