Zpět

2.C

Vítáme vás na naší stránce třídy 2.B,  kde budete informováni o tom, jak nás to ve škole baví, co se učíme a co všechno společně prožíváme.

Třídní učitelka: Mgr. Hana Wicklová
E - mail: hana.wicklova@1zsmost.cz


Pohádky pana Pohádky

Aktuality 2.C,

Týden nám začal pěkně. Přijelo za námi divadlo až z Prahy a díky němu jsme si připomněli dvě nám dobře známé pohádky- O Budulínkovi a O Červené karkulce. 

Cvičení s Městskou policií Most

Aktuality 2.C,

Na dnešní hodině tělesné výchovy nás čekalo milé překvapení. Členové městské policie pro nás připravili překážkovou dráhu a my jsme jim předvedli svoji zdatnost a obratnost. Všichni se moc a moc snažili, ale v závěru hodiny jsme museli přiznat, že děvčata byla šikovnější.

Recyklohraní

Aktuality 2.C,

Ve středu 8. listopadu jsme si v rámci hry Recyklohraní, kterou připravili naši starší kamarádi ze šesté třídy, osvěžili naše vědomosti o ochraně životního prostředí.  Proč je důležité třídit? Jak tím chráníme přírodu? Kde jsou sběrná místa? Proč musíme šetřit vodou? To jsou jen některé z otázek na které jsme odpovídali. Samozřejmě jsme odpovědi znali a hra se nám moc líbila. Děkujeme.

Pasování na čtenáře

Aktuality 2.C,

Pátek třináctého nemusí být vždy smolným a nešťastným dnem. Nám se skvěle vydařil. Byli jsme v Městské knihovně v Mostě. Přivítala nás dvorní dáma a postupně jsme poznali prostředí knihovny. Zopakovali jsme si abecedu, prohlédli  jsme si pár knížek, vyřešili tři hádanky a netrpělivě čekali na krále, který nás pasoval na čtenáře.

Více novinek třídy

Komunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.