Zpět

4.B

Vítáme vás na naší stránce třídy 4.B,  kde budete informováni o tom, jak nás to ve škole baví, co se učíme a co všechno společně prožíváme.

Třídní učitelka: Mgr. Věra Nezbedová
E - mail:
vera.nezbedova@1zsmost.cz


Učení s hrou

Aktuality 4.B,

V říjnu jsme se zúčastnili Říjnové výzvy 2023. Vyzkoušeli jsme hry, které nás nejenom bavily, ale díky kterým jsme si také procvičili učivo. Moc jsme si přáli vyhrát Albi box plný vzdělávacích her, kterými bychom si zpestřili naše učení. Bohužel jsme neměli štěstí, výhru jsme nezískali, ale příjemné chvilky s hrami nám zůstanou. Třeba budeme příště úspěšnější. 

V lese s lesníkem

Aktuality 4.B,

V úterý 17.10. jsme se vydali na Ressl, kde nás čekali lesníci, kteří si pro nás připravili různá stanoviště. Na nich jsme si např. vyzkoušeli, jak měřit stromy, dozvěděli jsme se různé zajímavosti ze života lesních živočichů, vyrobili jsme si ze dřeva hru na trénování trpělivosti, nebo jsme si zasadili pár stromků. Na závěr nás čekalo překvapení v podobě výborných koláčků.

Divadlo VeTři

Aktuality 4.B,

V pondělí 9.10. nás navštívilo Divadlo VeTři. Herci Michaela Doležalová a Vlasta Vébr nám zahráli představení na téma Šikana. S nadsázkou a humorem nás herci nejen pobavili, ale především představili možnosti, jak správně reagovat v nejrůznějších rizikových situacích.

Více novinek třídy

Komunikace

Naše žáky v hodinách učíme spolupráci a dobré komunikaci

Rozvoj

Dbáme na rozvoj naší školy a do výuky začleňujeme moderní technologie.

Učení

Žákům předáváme zkušenosti, dovednosti a znalosti

Hodnocení

Společně hledáme nejlepší cesty výuky a hodnocení žáků.

Zdraví

Jsme škola přátelská k dětem s alergií a astmatem.